پانزده |قهوه فوری برند برتر| سال 2018

قهوه

زمانی به نظر می‌رسید، که فقط قهوه ای که از دانه‌‌های تازه روست شده و آسیاب شده ، ارزش نوشیدن را داشته باشد. قهوه فوری، در برخی از چرخه‌‌ها، به عنوان قهوه کم کیفیت تر مورد بررسی قرار گرفته است. اما به لطف نگاه رو به آینده تولیدکنندگان، قهوه فوری نیز با همان مواد تشکیل دهنده باکیفیت از مناطقی که نسخه گرانترشان در قهوه خانه‌‌ها وجود دارد تهیه می‌شود. برای کسانی که این را می‌دانند، قهوه فوری دارای مزایای متفاوتی است.

بیایید ببینم چه چیزی ؛ قهوه فوری را به چیزی که هست تبدیل می‌کند. اینجا راهنمایی شامل برخی از مبانی قهوه فوری، و نشانگرهایی برای امتحان برندهای مشهور آورده شده است. هر برند چیزی منحصر به فرد برای عرضه دارد، و طرفدارانی وفادار مختص به یک طعم خاص شکل گرفته است. ممکن است شگفت انگیز باشد، اما قهوه فوری می‌تواند در مقایسه با قهوه تازه تولید شده خصوصیات خود را حفظ کند، و در بسیاری از موارد، بسیاری از طرفداران آن را به نسخه قهوه خانه ای ترجیح می‌دهند.

قهوه فوری چیست؟

قهوه فوری یک نوشیدنی قهوه است که از پودر، گرانول‌‌ها، و کریستال‌‌ها ساخته شده است. این نوشیدنی بصورت تجاری با دم کردن دانه‌‌های قهوه برای ساخت قهوه مایع، یا عصاره قهوه، سپس اسپری یا فریز درای کردن آن ساخته می‌شود.

فرایند فریز درای کردن:

قهوه دی هیدراته شده است. بخش مایع برای نگه داری و حمل و نقل آسان تر ؛ حذف می‌شود. عصاره قهوه در دمایی حدود 40 درجه سانتی گراد یخ زده و سپس به گرانول‌‌های کوچک بریده می‌شود. این گرانول‌‌ها سپس در خلا، و دمای بسیار پایین خشک می‌شوند. این فرایند حساس باعث می‌شود که عطر و طعم قهوه حفظ شود.

فرایند خشک کردن اسپری:

قهوه به سرعت با گاز داغ برای تولید پودر خشک قهوه مایع خشک می‌شود. قهوه مایع، یا عصاره قهوه به درون جریان هوای داغ که از سیلندرهای بلند بیرون می‌آید اسپری شده، و فرایند خشک کردن آغاز می‌شود. وقتی قهوه با هر کدام از این روش‌‌ها به شکل خشک در آمد، می‌توان آن را بسته بندی کرد و در وزن و حجم کمتری به مشتری رساند. قهوه فوری را می‌توان هر زمانی با استفاده از آب داغ یا سرد برای آماده کردن نوشیدنی قهوه دوباره آب دار کرد. قهوه فوری تا زمانی که کاملا خشک نگه داری شود خراب نمی‌شود. به این معنی که مدت‌‌های طولانی در قفسه خواهد ماند. همچنین بعد از آماده سازی، تمیز کردن نیز آسان است، زیرا قهوه فوری هیچ تفاله ای برجا نخواهد گذاشت.

انواع مختلف قهوه فوری چه هستند؟

فرایند اسپری یا فریز درای کردن برای ساخت قهوه فوری در همه جا یکسان است، تفاوت قهوه‌‌های فوری در غلظت و بسته بندی آنها است. برخی از قهوه‌‌های فوری بصورت پودر ریز و بعضی دانه یا کریستال‌‌هایی در آورده شده اند تا اندازه گیری و حل کردن آن‌‌ها راحت تر باشد. این محصول قهوه انحلال پذیر نام گذاری شده است زیر اشکال خشک شده آن را به سادگی با اضافه کردن آب می‌توان تبدیل به نوشیدنی کرد. هر کدام از محصولات خشک شده در بسته‌‌هایی با ابعاد مختلف یا ظرف‌‌های شیشه ای یا پلاستیکی بسته بندی می‌شود.

برترین برندهای قهوه فوری

صدها برند مشهور قهوه فوری وجود دارد. محبوبیت بسیاری از آنها به عطر و طعمی ‌است که فرهنگ با دوست داشتن آن بزرگ شده اند. قهوه یک پدیده فرهنگی است. مردم تمایل دارند دور هم جمع شده و قهوه بنوشند، و گروه هایی از مردم برخی از برندهای خاص را ترجیح می‌دهند چون بصورت محلی وجود دارند،  یا برندهایی بوده اند که با شناختن آن در خانواده یا حلقه دوستان شان رشد کرده اند.

قهوه فوری در بازار امروز

اغلب از دانه‌‌های قهوه عربیکا برای روست کردن استفاده می‌شود که بعد فورا آسیاب و دم می‌شود، برندهای خوب ‌قهوه نیز از آنها استفاده می‌کنند. شهرت قهوه خانه‌‌ها کارخانه‌‌ها را تشویق به تولید طعم‌‌های قابل مقایسه کرده است، و دانه‌‌های قهوه نیز بر کیفیت عطر و طعم نهایی تاثیر می‌گذارند. اما، بیشترین دانه قهوه مورد استفاده برای تولید قهوه فوری در بازار امروز، روبوستا است. این قهوه بیشتر در جنوب شرفی آسیا، آفریقای مرکزی و غربی، و برزیل تولید می‌شود. گرچه برزیل بیشترین قهوه را به عنوان یک کشور صادر می‌کند، اما ویتنام به صادر کننده عمده دانه‌‌های قهوه روبوستا تبدیل شده است. اندونزی بعد از برزیل و ویتنام، بزرگترین حجم قهوه عربیکا را تولید می‌کند.

چیزهایی که قبل از خرید باید بدانید

چیزهایی متعددی وجود دارند که قبل از خرید  قهوه فوری باید  بدانید و این‌‌ها به دو دسته  گسترده تبدیل می‌شوند:

تجربه قهوه

قهوه فقط طعم ندارد، بلکه رایحه هم دارد. این دو بر قهوه نوشان به روش‌‌های مختلفی اثر می‌گذارند،   کیفیت این دو به مردم کمک می‌کند که تصمیم بگیرند که از کدام برند قهوه لذت می‌برند و آن را اغلب بنوشند. رایحه بوی قهوه است، و از طریق بینی و دهان احساس می‌شود. مزه به عنوان ترکیبی از شیرینی، تلخی، شوری یا ترشی درک می‌شود. طعم ؛ ترکیبی از رایحه و مزه است.

تولید قهوه

عطر و طعم هر فنجان از قهوه به وسیله نوع دانه، روستی که برای ساخت آن استفاده شده تعیین می‌شود. ناحیه و روش‌‌های مورد استفاده در رشد قهوه اولین منبع تعیین نحوه اثر قهوه بر حس‌‌ها هستند. دو نوع قهوه اصلی وجود دارد عربیکا و روبوستا. عربیکا بیشتر برای روست کردن دانه‌‌ها و آسیاب کردن و سپس دم کردن قهوه استفاده می‌شود. روبوستا اکثر برای تهیه قهوه فوری بکار می‌رود.  چون قهوه در مناطق مختلف دنیا، در آسیا، آفریقا، کاراییب و آمریکای جنوبی و مرکزی رشد می‌کند، پروفایل عطر و طعم قهوه نیز بسیار گسترده است. زمین، ارتفاع، رطوبت، و شرایط رشد در هر منطقه متفاوت است، که بر عطر طعم دانه‌‌ها نیز اثر می‌گذارد.

انتخاب از میان برندهای متعدد قهوه فوری موجود براساس انتخاب و سلیقه شخصی است. انتخاب بهترین برندهای قهوه فوری حتی انتخابی تر هم است، چون کارخانه‌‌ها ترکیب‌‌هایشان را در بسته بندی‌‌های متفاوت عرضه می‌کنند و اغلب طعم‌‌های اضافه ای مثل شکر، خامه و میوه یا ادویه را نیز به آن اضافه می‌کنند.

پیشرفت‌‌های اخیر در کشاورزی اکولوژیک در تولید قهوه نیز نمود پیدا کرده است، از این رو می‌توانید قهوه فوری ارگانیک نیز بخرید. برخی از قهوه‌‌های فوری با طعم دهنده‌‌های خوشمزه و لذیذ ‌ساخته می‌شوند، تا ترکیب اختصاصی شرکت را که رایج است ایجاد کند. این ترکیب‌‌های خوشمزه ‌اغلب از دانه‌‌های پرمیوم قهوه عربیکا به جای دانه‌‌های متوسط روبوستا استفاده می‌کنند.

اینجا 15 برند برتر از قهوه فوری برای امتحان آورده شده است:

 1. قهوه فوری نسکافه کلاسیک

نسکافه برای نسل‌‌ها محبوب خانواده‌‌ها بوده است. از روست تیره و خالص دانه‌‌های قهوه ساخته، و هر شیشه قهوه خالص بدون هیچ گونه افزودنی است. این قهوه فوری در آمریکای لاتین رایج است، و مشتری‌‌های سراسر دنیا از طعم غنی و برجسته آن راضی هستند. گفته می‌شود به دلیل بسته اش، امکان نگهداری طولانی تری از آن فراهم است.

قهوه
 1. قهوه فوری G7

این یک محصول چند در یک (کافی میکس) , شامل قهوه، شیرین کننده‌‌های غیر لبنی همه در یک بسته بندی برای آماده سازی آسان است. G7 در جنوب شرقی آسیا رایج است زیرا حمل آن آسان است و در حین حرکت می‌تواند فنجان قهوه فوق العاده ای بسازد. این قهوه برای کمپ زدن عالی است زیرا فقط نیاز دارد به آن آب اضافه شود. این محصول در مقایسه با روست تیره آسیاب شده قهوه پرمیوم سوماترا خودش را حفظ می کند.

قهوه
 1. قهوه فوری Douwe Egberts Pure Indulgence

دووه اگبرتس از سال 1753 پودر قهوه تولید می‌کند. شرکت هلندی بهترین ترکیب دانه‌‌ها را برای ساخت قهوه با کیفیتشان برشته می‌کنند. Pure Indulgence تیره ترین روست این برند قهوه است، که رایحه کامل تر و طعم عمیق تری نسبت به قهوه فوری Pure Gold دارد. برخی از مشتری‌‌ها طعم روست تیره را ترجیح می‌دهند، که طعمی‌قوی و عمیق ارائه می‌دهد. بسیاری از طرفداران برند آن را به سادگی خوشمزه می‌بینند.

قهوه
 1. قهوه فوری Douwe Egberts Pure Gold

قهوه فوری دووه اگبرتس مدل خاص طلایی با روست متوسط قهوه هلندی فنجان دلپذیر با طعم متوازنی تولید می‌کند بسیاری از نوشیدنش در کل روز لذت می‌برند. شرکت از ترکیب روست شده دانه‌‌های قهوه برای ساخت این محصول استفاده کرده است. بعضی از دوست داران قدیمی‌قهوه این را به دلیل طعم غنی و با این حال ملایمش به قهوه دم شده ترجیح می‌دهند. این برند برای طعم یکدست و ملایم آن شناخته می‌شود. این قهوه فوری برای معده‌‌های حساس نیز بهتر شناخته شده است، زیرا اسیدیته قوی که در قهوه‌‌های فوری رایج است را ندارد.

قهوه فوری
 1. قهوه فوری کره ای Maxim Mocha Gold

طراحی نوآورانه شامل قهوه، خامه و شکر در بسته‌‌های قهوه فوری مجزا می‌شود. این ترکیب محبوب کسانی است که هر روز مقداری قهوه با طعمی‌ملایم را ترجیح می‌دهند. بسیاری از آنهایی که به استفاده از یک برند رو می‌آورند پیش تر از قهوه تازه آسیاب شده فروشگاه‌‌های قهوه استفاده می‌کردند. اما پی بردند که از راحتی و طعم این ترکیب حتی بیشتر لذت می‌برند. استفاده از آن آسان و خوشمزه است.

قهوه فوری
 1. قهوه فوری ارگانیک Mount Hagen

برای برند ماونت هاگن اگر بتواند ادعا کند که اولین در نوع خود است قابل تحسین است. Mount Hagen دقیقا همین است؛ دارای گواهی ارگانیک از EcoCert، و اولین برندی که از فرایند فریز درای استفاده کرده است. بر اساس استانداردهای وزارت کشاورزی ایالات متحده، این محصول   از قهوه100%  طبیعی نیز هست. منابع شرکت از بهترین مناطق کشت دنیا که در آن‌‌ها از مواد شیمیایی مصنوعی استفاده نمی‌شود تامین می‌شود. این قهوه طعم غنی و ملایمی‌دارم، و استفاده از آن راحت است. یک بسته در فنجانی از آب داغ فورا حل شده و نوشیدنی با طعم قهوه تازه دم شده ایجاد می‌کند.

قهوه فوری
 1. قهوه ترکیبی Mushroom

ترکیبی غیر منتظره از 100% پودر دانه‌‌های قهوه عربیکا،  Chaga، Cordyceps، ریشه Rhodiola و قارچ lion’s mane، این قهوه فوری با نام تجاری Four Sigmatic پر از آنتی اکسیدان‌‌ها است.  این قهوه فوری افراد گیاهخوار را با ترکیبی از این مواد تشکیل دهنده که گفته می‌شود به تقویت سیستم ایمنی هم کمک می‌کند خرسند می‌کند. این قهوه ویژه برای طرفدارانش که از عطر و طعم آن لذت می‌برند بسیار ارزشمند است. این قهوه از 20% قارچ، و 80 % قهوه عربیکا تشکیل شده است، بنابراین یک فنجان از آن مزه قارچ ندارد.

قهوه ترکیبی
 1. قهوه فوری ماکسول هاوس Maxwell House French Vanilla

از 18 قهوه طعم دار Mawell House، French Vanilla، قهوه محبوب بسیاری از مشتریانی است که از داشتن فنجان قهوه ای با طعمی‌غنی و بافت خامه ای لذت می‌برند. این قهوه در بین کارمندانی که ترجیح می‌دهند خودشان قهوه درست کنند و سرکار بروند محبوب است، و همچنین به عنوان قهوه ویژه در مراسمات شرکت‌‌ها نیز ظاهر می‌شود. این قهوه به آسانی با آب گرم مخلوط می‌شود و یک فنجان قهوه گرم برای یک روز سرد می‌سازد، علاوه بر این می‌تواند یک لیوان از قهوه سرد خوشمزه نیز درست کند. شرکت  این ترکیب را از دانه‌‌های با کیفیتی برای بدنه و عطر  و طعمی کامل می‌سازد. شگفت آور نیست که بسیاری از مشتری‌‌ها دهه‌‌هاست که از این قهوه لذت می‌برند.

قهوه فوری
 1. بسته‌‌های قهوه دمی فوری استارباکس Starbucks Instant Brew Coffee

از دانه‌‌های 100% عربیکا تهیه شده است، که روستی تیره با رایحه غنی و طعمی‌ملایم است، 12 بسته از این قهوه‌‌های شیرین بدون کافئین در  جعبه وجود دارند. بنابراین هر فنجان تازه می‌ماند. قهوه عطر و طعم خود را تا زمانی که به درون فنجان ریخته شود حفظ می‌کند. فقط ده ثانیه بعد از ریختن در آب داغ طول می‌کشد، سپس با یک هم زدن خوب، و از یک فنجان قهوه شیرین، عطر و طعم روست شده لذت ببرید.

قهوه فوری
 1. قهوه فوری روست ایتالیایی استار باکس Starbucks Italian Roast Instant Coffee

فرآیند ساده ریختن یک بسته از این قهوه فوری در فنجان، اضافه کردن آب داغ، و همزدن قبل از نوشیدن بخشی از لذت مرتبط با این قهوه فوق العاده روست ایتالیایی از استارباکس است. برای بسیاری، جذابیت آن این است که اگر طعم دار هم باشد هنوز یک فنجان آن به گونه ای است که انگار قهوه دم شده است. طرفداران این برند از داشتن بسته‌‌های قهوه دم دست برای قهوه عصرگاهی بدون اینکه زحمت بیرون رفتن به قهوه خانه را متحمل شوند لذت می‌برند. بسته‌‌های یک فنجان برای استراحت عصرگاهی با تلویزیون یا همراه با مطالعه فوق العاده است.

قهوه فوری
 1. ترکیب قهوه Starbucks Ready Brew House

این بسته از قهوه آسیاب شده ریز دانه‌‌های قهوه عربیکا در ابتدا برای اولین فروشگاه استارباکس در Pike Place Market سیاتل ساخته شد.  این قهوه فوری عطر و طعم کاکائو و آجیل را دارد، که با مزه شیرین و روست شده بیشتر ترکیب قهوه‌‌های استارباکس تکمیل می‌شود. در یک جعبه 5.8 اونسی، 50 بسته 0.11 اونسی با منبع قهوه اخلاقی وجود دارد. هر بسته برای یک فنجان از قهوه طعم دار قوی کافی است. از آنجا که زمان نگه داری این قهوه تنها هشت ماه است، ادعای خود بر داشتن عطر و طعم قهوه تازه دم شده استارباکس را تایید می‌کند.

قهوه فوری
 1. قهوه فوری نسکافه تیستر چویس Nescafe Tasters Choice Hazelnut

این قهوه فوری از یکی مشهورترین تولیدکنندگان نوشیدنی سرد و گرم در دنیا است که فندق طعم دار شده است. با وجود اینکه نسکافه بر طعم فندق در جعبه و همچنین بسته‌‌ها تاکید می‌کند، اما طعم آن بر مزه و بافت اصلی یک قهوه عالی – ملایم و روست شده غلبه نمی‌کند.

یک جعبه از قهوه فندقی تستر چویس حاوی 20 بسته است، که حداقل تا 6 ماه قابل نگه داری است. گرچه توصیه شده است که از 6 اونس آب برای هر ساشه نسکافه استفاده کنید، بیشتر افرادی که این برند را می‌نوشند توصیه می‌کنند از آب کمتری استفاده کنید تا رایحه و مزه آجیلی و روستی آن را حفظ کنید. در دمای اتاق این قهوه فوری را می‌توان تا یک سال نگه داری کرد.

قهوه فوری
 1. قهوه فوری نسکافه تیستر چویس مدل ترکیبی هاوس Nescafe Taster’s Choice Instant House Blend Coffee

گفته می‌شود که از قهوه خالص درست شده است، این ترکیب فوری در قوطی 7 اونسی وجود دارد. این قوطی‌‌ها ، بسته به استفاده شما در هر فنجان می‌تواند شش ماه طول بکشد که خالی شوند. مقدار توصیه شده برای هر فنجان با اینکه از دانه‌‌های آسیاب شده قهوه ملایم تا متوسط روست شده اند یک قاشق چای خوری است. بنابراین حتی اگر از کمتر از یک قاشق چای خوری استفاده کنید هنوز می‌توانید عطر و طعم کامل آن را دریافت کنید. همانطور که بسیاری از شما می‌دانید، هر چه دانه‌‌های قهوه ملایم تر روست شود عطر و طعم بیشتری حفظ می‌شود. در حالی که بعضی از مصرف کنندگان در مورد نبود علامت تعیین کننده تاریخ انقضا در بسته شکایت کرده اند، اما هیچ کدام از آنها در مورد مزه ملایم آن حتی بعد از زمان ماندگاری استاندارد آن که 6 ماه است گله ای نکرده است.

قهوه
 1. قهوه فوری فولگرز روست کلاسیک Folgers

یک بسته از این برند معروف قهوه سه شیشه 8 اونسی دارد. این مقدار برای تهیه 360 فنجان قهوه کافی است. با استفاده از روش فریز درایینگ به صورت کریستال‌‌های قهوه در آورده شده اند، که حتی در آب سرد نیز به راحتی حل می‌شود. این بدان معنی است که هیچ عطر و طعمی‌در پایین شیشه گیر نمی افتد. برخلاف گرانول‌‌های دیگر قهوه‌‌های فوری، این قهوه کلاسیک وقتی با شیر یا خامه ترکیب می‌شود شما را نا امید نمی‌کند. با توجه به نظر طرفداران این قهوه محبوب آمریکایی برای دریافت طعمی‌که می‌خواهید نیاز نیست مدت زیادی را صرف تنظیم تناسب مقدار قهوه، شیر یا شکر کنید.

وقتی بصورت داغ سرو می‌شود دیگران نمی‌توانند تشخیص دهند که این قهوه بدون کافئین یا فوری است، و آن را برای زمانی که تمایل دارید قهوه فوری را بدون شرمنده شدن برای مهمانان سرو کنید مناسب می‌سازد.

قهوه فوری
 1. Jacob’s Coffee Jacobs Kronung Instant

یک بسته از این قهوه فوری آلمانی برای تهیه هشتاد فنجان قهوه خوش طعم کافی است.و دانه‌‌های قهوه خالص ساخته شده است، گفته می‌شود این برند حس چشایی و بویایی مصرف کننده را نا امید نمی‌کند.

حتی یکی از کاربران سایت آمازون گفته است که بعد از گذشت دوسال از بهترین تاریخ مصرف آن مزه بد و عجیبی نداشته است. البته برای سلامتی، توصیه می‌شود که تاریخ مصرف ذکر شده روی شیشه را در نظر بگیرید. بسیاری از مصرف کنندگان نیز به سطح پایین اسیدیته آن اشاره کرده اند، بنابراین، نوشیدن چند فنجان از آن در یک روز مشکلی ندارد.

این قهوه همه کاره نیز هست، با آب کمتر می‌توانید اسپرسو فوری درست کنید، که شما را برای ساعت‌‌های متعددی فعال نگه خواهد داشت. اگر میخواهید اثری مشابه نوشیدن چای برای آرام شدن داشته باشید آب بیشتری اضافه کنید.

قهوه فوری

شهرت قهوه در حال افزایش است. همانطور که قهوه خانه‌‌ها هم در هر محله روی زمین ظاهر می‌شوند، عاشقان قهوه نیز مصرف کنندگان آگاه از قهوه‌‌های با کیفیت می‌شوند. اولویت‌‌ طعم به طور قابل توجهی تحت تاثیر بهترین دانه‌‌ها از سراسر دنیا که برای درست کردن فنجان‌‌های خوشمزه قهوه استفاده می‌شوند قرار گرفته اند.

خوب است بدانیم که قهوه فوری قهوه واقعی است، که از دانه‌‌های واقعی قهوه ساخته شده است. بهترین برندها از بهترین مواد استفاده می‌کنند، و طرفداران قهوه می‌توانند تفاوت آنچه عالی است را بگویند. درست است که قهوه‌‌های مجوب گذشته هنوز هم مشهور هستند. هر شخص می‌تواند قهوه ای که از آن لذت می‌برد را انتخاب کند. به لطف تکنولوژی مدرن، قهوه فوری به عنوان محصولی ظاهر شده است که قادر به ساخت قهوه با کیفیت و خوش طعم که به راحتی آماده می‌شود و در دسترس است. برای طرفداران قهوه در هرجایی این خبر خوبی است.


منبع:https://www.melocoffee.com/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *